Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer51070/public_html/monika/blog/wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/wordpress/libraries/filesystem/filesystem.php on line 18
morze śródziemne // LO – hej mała!

morze śródziemne // LO

Dzięki wyjazdowi do Barcelony wzbogaciłam się o nowe wspomnienia, siatkę muszelek zebranych podczas spaceru wzdłuż plaży i sporo nowych zdjęć. Dzięki temu mam co umieszczać na scrapach. Podobnie jak ostatnio wykorzystałam jako bazę duży papier wizytówkowy o fakturze podobnej do papieru akwarelowego, przycięty do rozmiaru 30×30. Nie mogło zabraknąć akwareli i odrobiny stemplowania w tle, pod zdjęciem skutków szału warstwowania (głównie kwiatowych motywów).
Morze  LOszczegol

Zdjęcie z kilkunastokilometrowego spaceru plażą i pobliskimi uliczkami. Po wyjściu z mieszkania w planie mieliśmy zwiedzanie Barcelony, jednak z ciekawości zajrzeliśmy na stację metra, żeby dowiedzieć się jak dotrzeć gdzieś dalej na wybrzeże, gdzie kończy się już przemysłowa strefa. Jakaś godzina i byliśmy już na miejscu. I tak szliśmy, zbierając po drodze muszelki, robiąc zdjęcia. I tak jakieś pięć godzin, aż dotarliśmy do stacji kolei kilka miejscowości wcześniej niż wysiedliśmy.