Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer51070/public_html/monika/blog/wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/wordpress/libraries/filesystem/filesystem.php on line 18
grudniownikowe karty do pobrania – hej mała!

grudniownikowe karty do pobrania

gru_karty

Też lubicie grudniową, przedświąteczną atmosferę? Światełka, gorącą czekoladę, śnieg dookoła (to ta optymistyczna wersja), pieczenie pierniczków i szukanie prezentów? Jeśli chcieli byście wspomnienie takich chwil zatrzymać na dłużej, to tworzenie grudniownikowych albumów jest do tego świetną opcją. Ja zabierałam się kilka razy, w zeszłym roku udało mi się dobrnąć do końca – zaczynanie nie jest wcale takie trudne, najcięższe jest zbieranie zdjęć czy zapisków i zabranie się co jakiś czas za umieszczenie ich w albumie. Mój zeszłoroczny grudniownik można zobaczyć tu. Podejście pierwsze i drugie, które skończyły się na etapie okładek – tu i tu. Jako że spodobało mi się robienie grudniownika w formie albumu z koszulkami, w takim też będę działać w tym roku, zmieniam tylko trochę format żeby móc korzystać z kart standardowej wielkości.

Nie mogłam niestety odnaleźć idealnych dla siebie kart, więc postanowiłam przygotować coś korzystając z dostępnych darmowych grafik wektorowych i czcionek. Efekt końcowy całkiem mi się spodobał, a za namową Miry postanowiłam udostępnić je do pobrania szerszemu gronu grudniownikowych zapaleńców. Uprzedzając pytania dlaczego napisy są po angielsku, a nie po polsku – karty przygotowywałam początkowo dla siebie, a ja takie bardzo lubię.
Linki do pobrania kart znajdują się pod zdjęciem – podzielone na karty małe (3×4 cale) i duże (4×6 cali) – w formie .pdf do druku, a tuż za linkami kilka przykładowych kart. Karty do pobrania tylko do własnego użytku!

Jak użyjecie to koniecznie się pochwalcie!

gru_karty1

MAŁE KARTY DUŻE KARTY

karty1 karty3 karty2

Zapisz • Agata Kociołkiewicz

  Piękne są! Zdecydowanie będę używać! <3

 • jaaakie one są cudnee.. ♥

 • Agnieszka Damska

  Fantastyczne!!!

 • ojeeeej, jestem w raju! <3 mam nadzieję, że moja drukarka podoła! 😀

 • Małgorzata Machynia

  Cudowne są te karty z pewnościa je wykorzytsam 🙂 dziękuję !!!

 • Piękne!