Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer51070/public_html/monika/blog/wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/wordpress/libraries/filesystem/filesystem.php on line 18
grudniownik – 1-3 grudnia – hej mała!

grudniownik – 1-3 grudnia

Do grudniownika zabieram się już któryś rok z kolei, ale póki co jeszcze żadnego nie udało mi się skończyć. Mam nadzieję, że ten w końcu będzie tym pierwszym, który doczeka się uzupełnienia więcej niż tygodnia. Grudniowe wspomnienia mam zamiar dokumentować w formie małego albumu z koszulkami 4×4 cale. Postawiłam na biało-złotą kolorystykę, gdzieniegdzie pewnie pojawi się odrobina miętowego. Póki co na stronach nie ma jeszcze tekstu, bo nie jestem pewna czy będę wpisywać go ręcznie czy może jakiś Mikołaj przyniesie mi maszynę do pisania.
Jak na razie jestem na bieżąco i mam już trzy dni, a dodatkowo jeszcze kilka przygotowanych przekładek i stron z numerami. Grudzień zaczęłyśmy razem z Pauliną, Karolą i Kingą świątecznym akcentem – zorganizowałam dziewczynom warsztaty świątecznych wianków. Odrobina pachnącego jałowca, który był elementem wianków, znalazła się też w jednej z koszulek.

grudniownik01 grudniownik02 grudniownik03 grudniownik04 grudniownik05 grudniownik06 grudniownik07 • Tores-

  Pięknie ta biel ze złotem wygląda, trzymam kciuki, żeby tym razem się udało wypełnić do końca 🙂
  (Mam miseczki z takim samym napisem, jak ten na kubku 🙂 )

 • Ania/Offca

  cudny jest <3

 • Karolina Stopyra

  Powodzenia! Zapowiada się super!

 • Ania/Offca

  Hej, Mała!!! Ty byś swój piękny Grudniownik pokazała 🙂