Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer51070/public_html/monika/blog/wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/wordpress/libraries/filesystem/filesystem.php on line 18
project life – tydzień 17-19 – majówka – hej mała!

project life – tydzień 17-19 – majówka

Jeśli miałabym podać kilka różnic pomiędzy zeszłorocznym a tegorocznym albumem, to zdecydowanie numerem jeden byłaby ilość zdjęć umieszczanych w koszulkach. Zwłaszcza z różnych wyjazdów. W tej połowie roku królują zdecydowanie podróże Lublin – Poznań. A kto powiedział, że z Poznania nie jest blisko nad morze, a dokładnie do Gdańska, który odwiedziliśmy podczas majówki.

Tydzień 17 – ostatni tydzień kwietnia to dużo kawy, próby częstszego i dłuższego biegania (to drugie wychodzi mi lepiej) i pyszne śniadanie w towarzystwie siostry.

tydz17

Tydzień 18 to już początek majówki. Moje wolne dni na uczelni rozpoczęły się nieco wcześniej, więc w podróż do Poznania wybrałam się jeszcze przed weekendem. Żeby jakoś sobie ją urozmaicić i nie jeździć wiecznie tym samym pociągiem, tym razem zaszalałam z przesiadką na ekspres w Warszawie. A w Poznaniu korzystaliśmy z pięknej pogody – wybraliśmy się na spacer nad Jezioro Maltańskie i w końcu udało nam się odwiedzić poznańską Palmiarnię. A potem w drogę nad morze!

tydz18

Zatrzymywaliśmy się u kolegi w Gdańsku – mieliśmy bardzo blisko do Parku Oliwskiego, więc nie mogło zabraknąć krótkiego spaceru po jego alejkach. Odwiedziliśmy też starówkę. I korzystając z tego, że z Gdańska nie jest już tak bardzo daleko, wybraliśmy się też na Hel – trochę się zmienił, odkąd ostatnio tam byłam.

tydz18a tydz18b  tydz18c tydz19

A w drodze powrotnej do Poznania jeszcze krótka przerwa na kawę i spacer po Bydgoszczy.

tydz19a

W międzyczasie zdążył się zacząć tydzień 19. Ostatni dzień majówki spędziliśmy w podpoznańskim Kórniku, spacerując po Arboretum. Akurat kwitły prawie wszystkie magnolie!

tydz19b

Zapisz

Zapisz

Zapisz  • Ula

    o kurcze, ładnie Ci wyszło, spójnie i tak naprawdę wiosennie 🙂 ja się czaje do grudniownika mam już okładkę i 1 stronę
    zdjęcia na razie na kompie więc coś tam zaczęłam nieśmiało i 1 raz.
    pozdrawiam!

  • te duże zdjęcia, ta mapa… ♥♥♥