Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer51070/public_html/monika/blog/wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/wordpress/libraries/filesystem/filesystem.php on line 18
project life 2016 – walentynkowa Praga – hej mała!

project life 2016 – walentynkowa Praga

To dalszy ciąg siódmego tygodnia! Tak bardzo rozszalałam się z ilością zdjęć i innych dodatków w tym tygodniu, że zajmuje jedną czwartą dotychczas zapełnionych koszulek. A to tylko jeden tydzień. Chyba muszę przyzwyczaić się do myśli, że w tym roku nie zmieszczę się w jednym albumie.

Pomysł na spędzenie weekendu w Pradze powstał na początku grudnia, kiedy to udało mi się załapać na bilety na Polskiego Busa za 1 zł. Pula biletów akurat obejmowała koniec stycznia i początek lutego, więc jako pierwsze sprawdziłam walentynki i akurat trafiłam. Noclegu zaczęliśmy szukać dopiero w połowie stycznia i udało się znaleźć mieszkanie w odległości pięciominutowego spaceru od Starego Miasta, z pyszną kawą na sąsiedniej ulicy (naklejka na mapie jest akurat przy lokalizacji wynajmowanego przez nas mieszkania, prawda że blisko?).Pogoda też była niczego sobie – dzień czy dwa później w Pradze znów spadł śnieg, a nam akurat udało się trafić na słońce. Dzięki temu większość dnia spędzaliśmy spacerując po mieście, zaznaczając trasę na mapce, dla której znalazło się miejsce w koszulce.

pl tydz 7 praga 1pl tydz 7 praga 2pl tydz 7 praga 3pl tydz 7 praga 5pl tydz 7 praga 4pl tydz 7 praga 6

Zapisz