Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer51070/public_html/monika/blog/wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/wordpress/libraries/filesystem/filesystem.php on line 18
project life 2016 – tydzień 8&9 – hej mała!

project life 2016 – tydzień 8&9

To już koniec lutego w moim albumie. Im bliżej wiosny, tym więcej staram się używać żywych kolorów i co widać w szczególności we wpisach z tych dwóch tygodni, kwiatowych motywów. Nie mogę się powstrzymać przed tworzeniem warstwowych kompozycji, nawet z niewielkich wyciętych z papieru kwiatów i napisów, co z każdym tygodniem powoduje, że album jest coraz grubszy i cięższy. A to dopiero marzec!

Tydzień 8
zaczęłam od powrotu z Pragi. Udało mi się trafić na niedawno uruchomione połączenie obsługiwane przez nowe pociągi, więc podróż, mimo że z samego rana była bardzo przyjemna. A poza tym, ja po prostu lubię pociągi. A pod koniec tygodnia zostałam kierowcą nowego autka.

pl tydz 8

W tygodniu 9 zaczęłam kolejny stopień studiów. Z racji dużej ilości wolnego czasu wieczory spędzałam na oglądaniu Gry o tron, przeplatając serial z czytaniem książki. A w sobotę wybrałyśmy się z dziewczynami na Craft Wawę. Po zakupach na zlocie razem z Kasią i Kasią wybrałyśmy się na kawę na warszawskiej starówce. A wycieczkę tradycyjnie zakończyłyśmy w Ikei.

pl tydz 8_2 pl tydz 8_3

Zapisz