Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer51070/public_html/monika/blog/wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/wordpress/libraries/filesystem/filesystem.php on line 18
project life 2016 – tydzień 6&7 – hej mała!

project life 2016 – tydzień 6&7

Kolejne tygodnie w albumie to już luty. Na początek miesiąca zaszalałam z dużym kwadratowym zdjęciem, zaczynając dokumentowanie kolejnych tygodni już na podwójnych rozkładówkach.

Tydzień 6, podobnie jak poprzedni tydzień, był uczelniano-wyjazdowy. Obronę świętowałyśmy z na kawie w kociej kawiarni, a wieczorem tłustoczwartkowo w naszym lubelskim gronie gospodyń miejskich, przy albumach, kartkach i faworkach. Na małej przekładce 6×8 cali uwieczniłam proces produkcji i część naszej kreatywnej grupy. W weekend znowu odwiedziłam Poznań – tu świętowałam przy własnoręcznie przygotowanym sushi.

pl tydz 6
pl tydz 6_2pl tydz 6_3pl tydz 6_2_1pl tydz 6_2_2

Tydzień 7 zaczął się słonecznie, nawet udało mi się po raz pierwszy wyjść pobiegać. Przy okazji znalazłam też trochę bazi. Oczekiwanie na wiosnę umilałam sobie piciem zielonej herbaty i w końcu zaczęłam długo wyczekiwane zajęcia z baletu dla dorosłych (jej!). Po miesiącu dalej mi się podoba i cieszę się z takiej formy aktywności, póki jeszcze nie zaczęłam na dobre sezonu na bieganie i jazdę rowerem.

pl tydz 7

Zapisz