Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer51070/public_html/monika/blog/wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/wordpress/libraries/filesystem/filesystem.php on line 18
project life 2016 – 1-3 tydzień – hej mała!

project life 2016 – 1-3 tydzień

Razem z początkiem nowego roku zaczynam nowy Project Life. Zeszłoroczny udało mi się już prawie całkowicie uzupełnić, czeka już tylko na obfotografowanie i pewnie pojawi się w formie miesięcznych podsumowań. Dalej trzymam się największego albumowego rozmiaru – 12×12 cali. Zaczęłam od takiego i chyba trudno byłoby mi się teraz wcisnąć z moją ilością zdjęć w ciągu tygodnia w mniejszy format. Koszulki uzbierałam w różnych układach i różnych rozmiarów, więc mniejsze pełnić będą formę przekładek i dodatkowego miejsca na zdjęcia w tych bardziej obfotografowanych tygodniach. Dokumentowanie kolejnych tygodni roku, a nie tylko poszczególnych ważnych wydarzeń, sprawdziło się w poprzednim roku, więc i tym będę się trzymać tego samego planu. Dzięki temu mobilizuję się do uwieczniania tego co się dzieje dużo częściej, korzystając zarówno z aparatu w telefonie jak i lustrzanki. I album dzięki temu jest bardziej mój – to cały mój rok w pigułce. Gdyby nie te wszystkie zdjęcia czasem trudno byłoby mi sobie przypomnieć co działo się akurat w tym miesiącu i danym tygodniu.

Tym razem nie zaczynałam albumu od wpisów z pierwszego tygodnia, tylko jeszcze od kilku koszulek wstępu – strony tytułowej z moim tegorocznym kalendarzem. Oprócz tego kolaż z podsumowaniem poprzedniego roku, przewodnim słowem dla tego roku – „try”  i wszystkim, co się z nim kojarzy – próbowaniem nowych rzeczy, spełnianiem marzeń i odwiedzaniem dotąd nieznanych miejsc.

Tak więc, przechodząc już do wpisów tygodniowych, mam dzisiaj dla Was wpisy z pierwszych trzech tygodni roku i jednocześnie pierwszych tygodni stycznia. Oprócz zdjęć stóp i oglądanych filmów są też zimowe zdjęcia, które pokazywałam w poprzedniej notce. Postawiłam na jasne kolory i kupiony na przedsprzedaży w Scrapkach Everyday Edition Core Kit sprawdził się idealnie. A Notes & Things (te karty z przeszyciami) pasuje w sam raz!

pl1 pl2 pl3pl4 pl5 pl6

Zapisz • Justyna Skowron

  OMG!!! Boooooooski!

  • vanilla

   <3

   • Justyna Skowron

    kiedy będę mogła zmacać? 😛

    • vanilla

     mogę zabrać na Craft Wawę 😉

     • Justyna Skowron

      nie bęędzie mnie 🙁

 • piękny jest! 🙂

 • Ania/Offca

  Zaczyna się cudownie.. <3