Warning: strpos(): Empty needle in /home/platne/serwer51070/public_html/monika/blog/wp-content/plugins/smart-slider-3/nextend/wordpress/libraries/filesystem/filesystem.php on line 18
o mnie – hej mała!

o mnie

0100

hejeje

.

Mam na imię Monika i jeśli mam się przyznać, to nie lubię mówić o sobie. Ostatnio stuknęło mi ćwierć wieku, a przede mną ostatnie chwile na politechnice, co poniekąd oznacza, że pora się ogarnąć i zdecydować co chcę w życiu robić, żeby sprawiało mi to przyjemność. Kiedyś chciałam zostać projektantką mody, architektem wnętrz, przez jakiś czas lekarzem albo baletnicą, aktualnie skłaniam się bardziej ku programowaniu i fotografii, więc wachlarz moich ewentualnych ścieżek kariery jest zaiste bardzo duży.

podd

.

.

Jak już jesteśmy przy przyjemnościach – lubię dobre jedzenie i podróże. Zaletą moich studiów inżynierskich była możliwość wyjazdów za granicę – dzięki temu na swoim podróżniczym koncie mam Amsterdam, Mediolan i wybrzeże Bułgarii. Udało mi się też zaliczyć kawałek Turcji i trochę Europy. Aktualnie marzy mi się Islandia, ale póki co zwiedzam różne zakątki Polski.

 

 

kw

.

.

.

.

.

Jedną z moich pasji są kwiaty. Potraktowałam swoje zainteresowanie w tym kierunku poważnie i udało mi się zdobyć tytuł technika florysty. Więc jak coś, to się polecam!

 

.

tww

.

.

.

.

.

.

.

Pozostając w sferze twórczości – prawie 10 lat temu wciągnęłam się w scrapbooking i do dziś zdarza mi się coś czasem stworzyć. Już trzeci rok będę prowadzić Project Life – ta forma zdecydowanie bardziej mnie pochłonęła.

.

.

.

.

Moją pasją jest też fotografia – zdjęciami chwalę się tu. Mamy z aparatem swoje lepsze i gorsze okresy, czasami zdarzy się jakiś foch, ale to zdecydowanie coś, czemu mogłabym poświęcić więcej czasu i zająć się na poważnie.

A w ogóle to lubię czytać książki. I kawę lubię.

.

Pierwszego bloga założyłam ponad 10 lat temu, przez dłuższy czas pełnił funkcję dzielenia się swoją twórczością. Nadeszła w końcu pora dzielić się też czasem przemyśleniami i różnego rodzaju inspiracjami.

Zapisz